BLANCO SUPRA 340/180-IF/A
Broj artikla: 523368
67.066,00 RSD sa PDV
Inox (plemeniti čelik)
Ugradna sudopera sa 1 glavnim i 1 sporednim koritom (bez oceđivača)
Dubina korita: 175 mm
POKLON BLANCO ZAVRŠNI SIFON
Tags: ,
Status: In Stock
Recenzije
Još nema komentara.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BLANCO SUPRA 340/180-IF/A“
Povezani proizvodi
BLANCO DINAS 45 S
15.690,00 RSD sa PDV
BLANCO C-STYLE 500-IF
BLANCO LEGRA 8 jasmin
BLANCO SUBLINE 320-U
35.572,00 RSD
BLANCO DALAGO 5 šampanjac
BLANCO METRA 6
50.931,00 RSD
BLANCO LEGRA 8 crna
BLANCO CLASSIC NEO 5 S biserno siva
BLANCO ZIA 9E
BLANCO LEMIS 8-IF
Zadnji pregledani proizvodi
METABO® Akumulatorski alat
METABO® Baterija LiHD 18 V – 3.5 Ah
Baštenske i potapajuće pumpe
METABO® Hidropak HWWI 4500 / 25 Inox
Uncategorized
Folija za jagode 1,2m x 50 m 30mic
BOSCH® - Pribor
BOSCH® 5-delni set burgija za pločice CYL-9 Ceramic
Plastenici i folije za plastenike
Folija Patilux 200mic e/ag 10m
Kritis 180mic TUV 3757 af/ad 16m
Dizalice
Dizalica sa čekrkom – ručna 1 t
Bušilice
MAKITA® Ugaona bušilica DA3010F
BOSCH® - Perači pod visokim pritiskom
BOSCH® Produžetak creva za visoki pritisak 6m (130 bar) AQT