Baštenska elektro pumpa JGP80021HT 800w
Broj artikla: 810380107571
8.590,00 RSD sa PDV
Status: In Stock
Shipping: 3 - 5 dana
Jačina
800 W
Maksimalna visina izbacivanja
40 m
Maksimalna dubina usisavanja
8 m
Maksimalan protok
3600 l/h
Maksimalna temperatura tečnosti
35 °C
Prečnik cevi
33 mm
Maksimalni pritisak
4,0 bar
Voltaža
230 V / 50 Hz