Baštenska elektro pumpa JGP80021HT 800w
Broj artikla: 810380107571
8.590,00 RSD sa PDV
Status: In Stock
Shipping: 3 - 5 dana
Jačina
800 W
Maksimalna visina izbacivanja
40 m
Maksimalna dubina usisavanja
8 m
Maksimalan protok
3600 l/h
Maksimalna temperatura tečnosti
35 °C
Prečnik cevi
33 mm
Maksimalni pritisak
4,0 bar
Voltaža
230 V / 50 Hz
Dužina kabla
1 m
Težina
14,3 kg
Dimenzije
46 x 22 x 29 cm
Recenzije
Još nema komentara.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Baštenska elektro pumpa JGP80021HT 800w“
Povezani proizvodi
Baštenske i potapajuće pumpe
METABO® Potapajuća pumpa za nečistu vodu PS 7500 S
10.195,00 RSD sa PDV
Baštenske i potapajuće pumpe
MAKITA® Potopna pumpa za čistu vodu PF0403
METABO® Automatska baštenska pumpa HWAI 4500 Inox
MAKITA® Potopna pumpa za prljavu vodu PF1110
METABO® Baštenske pumpe P 4500 Inox
AL-KO PUMPE
AL-KO® Potapajuća pumpa SUB 12000 DS COMFORT
MAKITA® Potopna pumpa za prljavu vodu PF0410
MAKITA® Potopna pumpa za čistu vodu PF0800
Zadnji pregledani proizvodi
Šrafilica, Aku šrafilica, Akumulatoraka šrafilica, bosch, boš, bosch alati, bušilica, boš novi sad, bosch novi sad, bosch beograd, bosch niš, boš brusilica, makita brusilica , metabo, metamo brusilica, metabo bušilica, makita aku bušilica, metabo aku bušilica, makita novi sad, makita beograd, makita niš, metabo novi sad, metabo beograd, metabo niš, šrafilice, akumulatorski alat, aku odvrtač, ugaona brusilica, čeona brusilica, udarni odvrtač, ubodna testera , akumulatorska testera , kružna testera, cirkular, akumulatorske makaze za lim, glodalica, aku. glodalica, bosch glodalica, makita glodalica, metabo glodalica, hilti, boš hilti, makita hilti, metabo hilti, bosch hilti, bosch kombi čekić, makita kombi čekić, metabo kombi čekić, multi alat, sds max hamer, aku ravna brusilica, sds plus hamer, akumulatorski hamer, aku duvač, aku udarni odvrtač, gama alati, plavi i zeleni bosch, bosch alati srbija, bosch alati bosch zeleni alatbosch alati zeleni, bosch akcija, bosch profesional, makita alati, makita alati kupujemprodajem, makita garancija, makita katalog, makita alati akcija, makita akcija, makita hilti, metabo alati iskustva, metabo katalog, metabo alati kupujemprodajem, bosch kupujemprodajem, Metabo, Metabo®, Metabo® Srbija, Metabo Srbija, Metabo alati, Metabo uređaji, Metabo uredjaji, Metabo bušilice, Metabo brusilice, Metabo ubodne testrere, Metabo baterije, Metabo punjači, Metabo kombičekić, Metabo hamer, Metabo burgija, Metabo vibraciona bušilica, Metabo magnetna bušilica, Metabo ugaona brusilica, Metabo mašina za obaranje ivica, Metabo profesionalni alat, Metabo Nemačka, Made in Germany, Metabo satinir mašina, Metabo trakasta brusilica, Metabo usisivač, Metabo fen sa toplim vazduhom, Metabo točilo, Metabo kombinovano točilo, Metabo dvostrano točilo, Metabo stoni cikular, Metabo potezni ger, Metabo postolje za mašine, Metabo bansek, Metabo kompresor, Metabo pripremna grupa pritisaka, Metabo odvajač vlage i regulator pritiska, Metabo komplet LPZ, Metabo pneumatski zavrtač, Metabo pneumatski alat, Metabo pneumatski program, Metabo pneumatski pištolj, Metabo pneumatski pištolj za farbanje, Metabo kompresor, Metabo hidropak, Metabo baštenska pumpa, Metabo popapajuća pumpa, Metabo hidropak, Metabo baštenska ručna prskalica, Metabo torba za alat, Metabo kofer, Metabo profi kofer, Metabo burgije,Metabo adapteri, Metabo distributer Novi Sad, Metabo Agro24.rs, Metabo diler, Metabo dobavljač, Metabo Novi Sad, Metabo Beograd, Metabo Akcija, Metabo popust, Akcija, Popuast, BOSCH®, BOSCH® Proffesional, BOSCH® Hoby, Professional, Alat, Pribor, Profesionalni alat, Hoby alat, Hobi alat, Plavi BOSCH®, Plavi alat, Akumulatorski alat, Električni alat, Aku. Alat, Bušilice, Brusilice, Testere, Ubodne testere, Stone testere, Daljinometar, Laser, Ugaona brusilica, Čeona brusilica, Pneumatski čekić, Glodala, Glodalica, Aku. Bušilica, Aku. Brusiica, Punjač, Baterije, 18V, 12V, Akcija, Jeftino, Akcija alata, Akcija Profi alata, Akcija hobi alata, Kosilice, Kosačice, Trimer, Trimeri, Električni trimer, Motorni trimer, Akumulatorski radio, Radio, Modul za povezivanje, Akumulatorska tračna testera, Akumulatorsko rende, Rende, Bušilica odvrtač, Odvrtač, Udarni odvrtač, Akumulatorski hamer, Multi alat, Ravna brusilica, Univerzalni usisivač, Akumulatorske makaze za lim, Aku. Makaze, Kružna testera, Grickalica, Elektro-pneumatski čekići