Baštenska elektro pumpa JGP10001HT 1000w
Broj artikla: 810380107572
8.800,00 RSD sa PDV
Status: In Stock
Shipping: 3 - 5 dana
Jačina
1000 W
Maksimalna visina izbacivanja
44 m
Maksimalna dubina usisavanja
8 m
Maksimalan protok
3500 l/h
Maksimalna temperatura tečnosti
35 °C
Prečnik cevi
33 mm
Maksimalan pritisak
4,4 bar
Voltaža
230 V / 50 Hz