MAKITA® Glodalica RP2300FCX
Broj artikla: RP2300FCX
79.500,00 RSD sa PDV
Prednosti za korisnika
  • Može da se postavi naopako, kada se menja ili kada se ne koristi pribor.
  • Linearni kuglični ležaj za super-nežnu operaciju sa ukopavanjem
  • Povećana izdržljivost
  • Skala jednostavna za očitavanje za proveru dubine reza
  • Sa prekidačem se lako rukuje kada se drška drži sa desnom rukom
  • Blok za oslanjanje omogućuje da se dobiju 3 različite dubine sečenja
  • Ergonomsko dugme obezbeđuje lako rukovanje i udoban rad
Tags:
Status: In Stock
Shipping: 3 - 5 dana
Kontinuirana ulazna snaga
2.300 W
Broj obrtaja
9.000 - 22.000 min-1
Maks. dubina ukopavanja
70 mm
Maks. kapac. prihvata alata
6 / 8 / 12 mm
Buka: zvučni pritisak
87 dB(A)
Buka: zvučna snaga
98 dB(A)
Buka: odstupanje (K)
3 dB(A)
Vibracije: sečenje žljebova u MDF
4,5 m/s²
Vibracije: odstupanje (K)
1,5 m/s²
Dimenzije (D x Š x V)
155 x 290 x 312 mm