MAKITA® Aku. udarni odvijač TD090DWE
Broj artikla: TD090DWE
27.351,00 RSD sa PDV
Prednosti za korisnika
  • Ugrađeno LED radno svetlo
  • Ergonomski dizajniran gumirani mekani rukohvat
  • Praktično pritisno dugme za promenu smera
  • Idealan za poslove na uskim mestima
  • Jednodelni šestougaoni brzostezni futer
  • Minimalni pritisak od strane rukovaoca
  • Fosforescentan odbojnik
Obim isporuke:
Plastični kofer
Baterija i punjač nisu uključeni
Status: In Stock
Shipping: 3 - 5 dana
Napon akumulatora
10,8 V
Kapacitet akumulatora
1,3 Ah
Tip akumulatora
Li-ion
Broj obrtaja
0 - 2.400 min-1
Broj udaraca
0 - 3.000 min-1
Mašinski vijci
M4 - M8
Standardni vijci
M5 - M12
Vijak sa krupnim navojem
22 - 90 mm
Prihvat alata
6,35 mm
Prihvat alata
1/4 "
Tip prihvata alata
Šestougaono
Obrtni moment - 2. brzina
90 Nm
Buka: zvučni pritisak
92 dB(A)
Buka: zvučna snaga
103 dB(A)
Buka: odstupanje (K)
3 dB(A)
Vibracije: udarno pritezanje
10 m/s²
Vibracije: odstupanje (K)
1,5 m/s²
Dimenzije (D x Š x V)
155 x 54 x 178 mm