BLANCO SUPRA 340/180-IF/A
Broj artikla: 523368
67.066,00 RSD sa PDV
Inox (plemeniti čelik)
Ugradna sudopera sa 1 glavnim i 1 sporednim koritom (bez oceđivača)
Dubina korita: 175 mm
POKLON BLANCO ZAVRŠNI SIFON
Tags: ,
Status: In Stock
Recenzije
Još nema komentara.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BLANCO SUPRA 340/180-IF/A“
Povezani proizvodi
BLANCO RONDOVAL 45 S
27.690,00 RSD
BLANCO CLASSIC NEO 45 S crna
35.390,00 RSD sa PDV
BLANCO SOLIS 180-IF
BLANCO ANDANO 340/340-U
BLANCO METRA 45 S Beton-style
BLANCO LEGRA 8 jasmin
BLANCO VINTERA XL 9-UF bela
BLANCO PLEON 6
29.590,00 RSD
BLANCO ANDANO 400/400-U
BLANCO LEMIS XL 6 S-IF, sa podizačem čepa
Zadnji pregledani proizvodi
Razne mreže i paneli
Mreže protiv ptica 4.6m
KAPRO® Libele i merni uređaji
KAPRO® Konac za obeležavanje 214
METABO® Akumulatorski alat
METABO® 18V Basic Set 2 x 5.2Ah + punjač ASC 55
Testere za orezivanje
Testera za grane sa futrolom
Odeća
Radnička bluza
MAKITA® Pumpe
MAKITA® Benzinska pumpa za vodu EW1060HX
BOSCH® - Akumulatori i punjači
BOSCH® GBA 18V 6.0Ah M-C Professional
Baštenske i potapajuće pumpe
Hidropak JGP10001C HT
BOSCH® - Brusilice & renda PROFI
BOSCH® Aku. rende GHO 12V -20
Hrana za kokoške (nosilje)
100% nosilje – 1 16.5% 20kg