BLANCO SUPRA 340/180-IF/A
Broj artikla: 523368
67.066,00 RSD sa PDV
Inox (plemeniti čelik)
Ugradna sudopera sa 1 glavnim i 1 sporednim koritom (bez oceđivača)
Dubina korita: 175 mm
POKLON BLANCO ZAVRŠNI SIFON
Tags: ,
Status: In Stock
Recenzije
Još nema komentara.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BLANCO SUPRA 340/180-IF/A“
Povezani proizvodi
BLANCO C-STYLE 500-IF/A
57.490,00 RSD sa PDV
BLANCO ELON XL 6 S bela
Silgranit Pura Dur
BLANCO NAYA 8 S
33.590,00 RSD
BLANCO ANDANO 450-IF
BLANCO LEGRA 6 S Compact
26.490,00 RSD
BLANCO SONA 45 S
BLANCO DALAGO 5 alumetalik
BLANCO SUPRA 400-U INOX Plemeniti čelik
Silgranit Pura Dur
BLANCO ETAGON 700-U tartuf
Outlet – BLANCO ETAGON 8 šampanjac
Zadnji pregledani proizvodi
Panel Vetrobran
Panel Vetrobran (5 x 4,1 m)
Pojilice za stoku
Swimmer pojilica – S30
Price from: 1.675,00 RSD
Hranilica za kokoške, piliće i ptice
Price from: 1.640,00 RSD
MAKITA® Alati za sečenje i brušenje
MAKITA® Benzinski sekač EK7301WS
Bosch® - Akumulatorske ugaone brusilice PROFI
BOSCH® Aku. ugaona brusilica GWS 18V-10 PSC (125)
Veterinarska oprema
Tumor ekstraktor danski model
Aparati za zavarivanje
HUGONG® Aparat za zavarivanje Extremig 200 W