BLANCO SUPRA 340/180-IF/A
Broj artikla: 523368
67.066,00 RSD sa PDV
Inox (plemeniti čelik)
Ugradna sudopera sa 1 glavnim i 1 sporednim koritom (bez oceđivača)
Dubina korita: 175 mm
POKLON BLANCO ZAVRŠNI SIFON
Tags: ,
Status: In Stock
Recenzije
Još nema komentara.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BLANCO SUPRA 340/180-IF/A“
Povezani proizvodi
BLANCO SONA XL 6 S
43.131,00 RSD
BLANCO CLASSIC NEO 6 S jasmin
44.790,00 RSD sa PDV
BLANCO DINAS 45 S
BLANCO METRA 6 S Beton-style
BLANCO VINTERA XL 9-UF kafa
BLANCO DALAGO 45 tartuf
BLANCO SONA 8 S
59.707,00 RSD
BLANCO DALAGO 6 biserno siva
BLANCO RONDOSOL
BLANCO LEMIS 6-IF, sa podizačem čepa
Zadnji pregledani proizvodi
BOSCH® - AeroEco metlica
BOSCH® AeroEco metlica 450 mm
Stega bravarska – okretna 150 mm
BOSCH® Aku. odvrtači PROFI
BOSCH®Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-85 C