BLANCO SUPRA 340/180-IF/A
Broj artikla: 523368
67.066,00 RSD sa PDV
Inox (plemeniti čelik)
Ugradna sudopera sa 1 glavnim i 1 sporednim koritom (bez oceđivača)
Dubina korita: 175 mm
POKLON BLANCO ZAVRŠNI SIFON
Tags: ,
Status: In Stock
Recenzije
Još nema komentara.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BLANCO SUPRA 340/180-IF/A“
Povezani proizvodi
BLANCO ETAGON 700-U antracit
40.990,00 RSD sa PDV
BLANCO METRA 6 S (sa priborom)
36.390,00 RSD
BLANCO ANDANO 340-U
BLANCO ETAGON 500-U
BLANCO CLASSIMO 8-IF
BLANCO LEXA 8
Price from: 31.490,00 RSD
BLANCO RONDOVAL 45 S
27.690,00 RSD
BLANCO SOLIS 500-U
BLANCO ELON XL 6 S antracit
BLANCO DINAS 45 S Mini
Zadnji pregledani proizvodi
BOSCH® - AeroTwin Plus metlica
BOSCH® AeroTwin Plus metlica 500 mm
Rezervni delovi - aparate za zavarivanje
Dizna kontaktna 0.8×25 M6
Dizalice
Dizalica sa čekrkom – ručna 1 t
Agril, 17 g, 4×100 m
MAKITA® Kosilica sa koncem
MAKITA® Električna kosa UR3000
BLANCO DALAGO 6 tartuf
BOSCH® - Pribor
BOSCH® 100 – Delni set X – Line Titanium
Bosch Pro-Mix 18 V
BOSCH® Aku. univerzalna testera GSA 18V-32 soloMIX