BLANCO SUPRA 340/180-IF/A
Broj artikla: 523368
67.066,00 RSD sa PDV
Inox (plemeniti čelik)
Ugradna sudopera sa 1 glavnim i 1 sporednim koritom (bez oceđivača)
Dubina korita: 175 mm
POKLON BLANCO ZAVRŠNI SIFON
Tags: ,
Status: In Stock
Recenzije
Još nema komentara.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BLANCO SUPRA 340/180-IF/A“
Povezani proizvodi
BLANCO METRA 6 S (sa priborom)
36.390,00 RSD
BLANCO METRA 5 S
30.590,00 RSD
BLANCO DALAGO 5 tartuf
29.490,00 RSD sa PDV
Silgranit Pura Dur
BLANCO LEGRA 6 S
BLANCO CLASSIC NEO 6 S biserno siva
BLANCO ZIA 40 S
BLANCO LANTOS 8-IF Plemeniti čelik, dorada
BLANCO LEMIS 6-IF, sa podizačem čepa
BLANCO ELON XL 6 S jasmin
BLANCO ETAGON 500-U stena siva
Zadnji pregledani proizvodi
Agri Panel
Agri Panel (3 x 5,1m)
Držači, spojnice i izolatori
Izolator za čeličnu žicu
Merdevine
Merdevine aluminijumske 2 x 11 kombinovane
BOSCH® - GARNITURE SIJALICA
BOSCH® Sijalica H7 12V MINIBOX
BOSCH® - Pribor
BOSCH® 16-delni set bitova odvrtača Standard, mešani (S, PH, PZ, T)
MAKITA® Akumulatorske makaze za travu
MAKITA® Akumulatorske makaze za travu UM600DZX
Kompresori
MAKITA® Kompresor AC1300
Bosch Pro-Mix 18 V
BOSCH GAX 18V-30 Professional SoloMix